Kontakta oss

Kundtjänst 042-24 84 00

Vi sätter stort värde på att ha kontakt med våra kunder. Därför får du gärna skriva till oss om förslag, synpunkter, ris och ros eller om du har en fråga. Så spärrar du ditt kort För att spärra ditt kort ta kontakt med vår kundtjänst på 042-248400 eller info@din-x.se. Kundtjänst är öppen 08:00 – 16:00. Övriga tider går det bra att lämna ett meddelande på telefonsvararen. För att kunna spärra ditt behöver vi följande information: Namn, Kundnummer/kortnummer, Personnummer och Telefonnummer.

Fredrik Johansson
VD

fj@din-x.se
Direkt 042-24 84 15

Mobil 0705-11 12 30

Rolf Andersson
Ekonomichef

r.andersson@din-X.se
Direkt 042-24 84 05

Ulf Olsson Marknadschef

ulf.olsson@din-x.se
Direkt 042-24 84 18

Mobil 0706-40 32 71

Niklas Malmberg Region-/
Marknadsansvarig

n.malmberg@din-x.se
Direkt 042-24 84 14

Mobil 0761-95 08 55

Lars Palmgren Regionansvarig

l.palmgren@din-x.se
Direkt 042-24 84 03

Mobil 0706-40 32 70

Peter Wiklund Regionansvarig

p.wiklund@din-x.se
Direkt 042-24 84 13

Mobil 0706-42 89 01

Ulrik Andersson Regionansvarig

u.andersson@din-x.se
Direkt 042-24 84 06

Mobil 0735-00 40 84

Gunilla Qvist Ekonomi

g.qvist@din-x.se
Direkt 042-24 84 09

Stefanie Hümbs Administration/
Kundtjänst

sh@din-x.se
Direkt 042-24 84 01

Ingela Nilsson Ekonomi

i.nilsson@din-x.se
Direkt 042-24 84 02

Magdalena  Swiatek
Administration/
Kundtjänst

magdalena.fiolna@din-x.se
Direkt 042-24 84 07

Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google